Laupäev 8. september 2012

Esinevad Brain Drain (Ramonesi tribuut Valgast) ja Gravestone (Horror punk Võrust)
Pilet 3€, uksed nagu ikka 20:00 ja bändid kuskil tund hiljem
.

     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

28.05.2011

Routakehä (FIN) - http://www.myspace.com/routakeha

* Infected Anthem (EST) - http://www.myspace.com/infectedanthem

* Seven Lies (LAT) - ???


Pileti hind 3,20 EUR / 2 LVL

     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Hardcore Force

Esinejad :

* Endrive (FIN) - http://www.myspace.com/endrive

* She Walks Drunk (EST) - http://www.myspace.com/shewalksdrunk

* Submentic (EST) - http://www.myspace.com/submentic


Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Hardcore Force

Esinejad :

* Sulphick (EST) - http://www.myspace.com/sulphick

* Everfade (EST) - http://www.myspace.com/everfade

* Antitechture (EST) - http://www.myspace.com/antitechture

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Vaba üritus!

Esinejad :

* For Selena and Sin (FIN) - http://www.myspace.com/forselenaandsin

* Manzana (FIN) - http://www.myspace.com/manzanaband

* Arrac (EST) - http://www.myspace.com/arracband


Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Hardcore Force

Esinejad :

* The Vendetta (ITL) - http://www.myspace.com/thevendetta

* Lahesõda (EST) - http://www.myspace.com/lahesoda

* She Walks Drunk (EST) - http://www.myspace.com/shewalksdrunk


Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Noor Rock 2009 - algus kell 15:00

Esinejad :

* Rude

* She Walks Drunk

* Sulphick

* The Marionettes

* Darkside Massacre

* Altheria

Hardcore Force

Esinejad :

* Alloy Indefinite (EST) - http://www.myspace.com/alloyindefinite

Madfish (LAT) - http://www.myspace.com/madfishband

NB! Monitors Alive ei esine!


Pileti hind 50 EEK / 2 LAT mõlemal üritusel!
Varasema ürituse piletiga saab ka õhtul sisse!

Vaba üritus

Esinejad :

* Aadu Sitapea V kolonn

* Contra

* Pööloy Gläänz - http://www.myspace.com/pooloyglaanz

* No Fun - http://www.myspace.com/nofunbabe

* Monologs Divata - http://www.myspace.com/monologsdivataa


Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Hardcore Force

Esinejad :

* Submentic (EST) - http://www.myspace.com/submentic

* Sulphick (EST) - http://www.myspace.com/sulphick

* She Walks Drunk (EST)- http://www.myspace.com/shewalksdrunk



Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Sound of Alternative

Esinejad :

* The Spyro (FIN) - http://www.myspace.com/thespyro

* SeeMe (EST) - http://www.myspace.com/eestiseeme

* Higway (EST) - http://www.youtube.com/user/HighwayEE



Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Black Magic Tour Estonia

Esinejad :

* Ocularis Infernum (LAT) - http://www.myspace.com/insaeculasaeculorum

* Dark Domination (LAT) - http://www.myspace.com/ddomination

* Viirastus (EST) - http://www.myspace.com/viirastus

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

Sound of Alternative

Esinejad :

* Charles Bronson and the Voodoo Five (FIN) - http://www.myspace.com/voodoofive

* Folk Westside (FIN) - http://folkewestside.com

* Ignorance (EST) - http://www.myspace.com/ignorancetheband

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT

BAND TOUR 2009

Esinejad :

* Submentic (Tartu) http://www.myspace.com/submentic
* She Walks Drunk (Valga) http://www.myspace.com/shewalksdrunk
* Death By Diarrhoea (Tallinn) http://www.myspace.com/dbdiarrhoea
* As They Burn Alice (Tartu) http://www.myspace.com/astheyburnalicemetal
* Kassidele Iirised (Tartu) http://www.purevolume.com/kassid
+ külalisesineja Sulphick (Hummuli) http://www.myspace.com/sulphick

Pileti hind 75 EEK / 3 LAT

Hardcore Force

Esinejad :

* My Autumn (RUS) - http://www.myspace.com/myautumnmetal

* She Walks Drunk (EST) - http://www.myspace.com/shewalksdrunk

* Submentic (EST) - http://www.myspace.com/submentic

* Snobrand (LAT) - http://www.myspace.com/snobrand

Pileti hind 75 EEK / 3 LAT


Üritust toetab : Showtech

Hardcore Force

Esinejad :

* Lahesõda (EST) - http://www.myspace.com/lahesoda

* 8 TAG (EST) - http://www.myspace.com/8tag

* Molemminpuoleinen Varma Tuho (FIN) - http://www.myspace.com/varmatuho

* Neprodukts (LAT)

* Concomitant (LAT) - http://www.myspace.com/concomitant

* Damage Repair (LAT) - http://dhost.info/damagerepair

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Sound of Alternative

Esinejad :

* John Stuart Mill (EST) - http://www.myspace.com/johnsmill

* Echo Plant (EST) - http://www.myspace.com/echoplant

* Ann Maverick (EST) - http://www.myspace.com/annmaverick

* Crimson (EST) - http://www.myspace.com/crimsonest

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Hardcore Force

Esinejad :

* Lassie the Cat (LAT) - http://www.myspace.com/lassiethecat

* Necro Strike (EST) - http://www.myspace.com/necrostrike

* As They Burn Alice (EST) - http://www.myspace.com/astheyburnalicemetal

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Sound of Alternative

Esinejad :

* Kassidele Iirised (EST) http://www.purevolume.com/kassid/

* AnalogFM (EST) http://www.myspace.com/analogfm/

* PööLoY GLääNZ (EST) http://www.myspace.com/pooloyglaanz/

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Sound of Alternative

Esinejad :

* Cash (EST) - http://www.myspace.com/cashband

* Edgar Poe´s Favorite Cat (EST) - http://www.myspace.com/epfcat

* Carpe Diem (LAT) - http://carpediem.draugiem.lv

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Hardcore Force

Esinejad :

* Taketh (SWE) - http://www.myspace.com/taketh

* Dawn Arise (SWE) - http://www.myspace.com/dawnarise

* Into Salvation (EST) - http://www.myspace.com/intosalvation

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Paha Polly plaadiesitlus

Esinejad :

* Paha Polly (EST) - http://www.myspace.com/pahapollymusic

* SeeMe (EST) - http://www.myspace.com/eestiseeme

* No Fun (EST) - http://nofun.rockiklubi.ee

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Sound of Alternative

Esinejad :

* Death Rabbit (FIN) - http://www.myspace.com/deadrabbitrock

* Hangover Music Compani (FIN) - http://www.hmcband.com

* Maffia Grande (EST) - http://www.hot.ee/maffiagrande/

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech

Vaba üritus

Esinejad :

* Throw Away Heroes (FIN)
http://www.myspace.com/throwawayheroesmusic

* Danny Lips (FIN)
http://www.myspace.com/dannylipsband

* More Quevara and The Smokers (EST)

Pileti hind 50 EEK / 2 LAT


Üritust toetab : Showtech